بازگشت به بالای صفحه
FACEBOOK TWITTER RSS FEED JOIN US NEWSLETTER

درباره ما


رسانه­ ها نقش بی­ همتایی در شکل ­گیری و جهت دهی افکار عمومی دارند. این نقش رسانه­ ها در عرصه اقتصاد، بیش از سایر حوزه­ ها اهمیت دارد. مسایل اقتصادی با زندگی روزمره مردم و عملکرد جاری و آینده بنگاه­های تولیدی، صنعتی و خدماتی عجین شده است بنابراین اهمیت تنویر افکار عمومی در حوزه­ های اقتصادی بسیار پراهمیت­ تر جلوه می­کند.

وب­سایت تخصصی «اقتصاد ایرانی»  (www.ireconomy.ir) با رویکرد ارایه گزارش­های تحلیلی - خبری و اطلاع ­رسانی در حوزه مسایل مختلف اقتصادی و تبدیل شدن به یک اندیشگاه اقتصادی، مسیر حرکت خود را در جهت آگاهی­ بخشی جامعه به ویژه نخبگان، دانشگاهیان، مدیران، دولت مردان، صاحبان کسب و کارها، تجار و ... متمرکز ساخته است.

یکی از مهم­ترین اقدامات انجام شده در این زمینه، تمرکز «اقتصاد ایرانی» بر بخش­های تاثیرگذار اقتصادی کشور از جمله حوزه­ های اقتصاد کلان، اقتصاد انرژی، اقتصاد سیاسی، اقتصاد فرهنگ و هنر، اقتصاد محیط زیست و فناوری و نوآوری است.

مجموعه «اقتصاد ایرانی»، در راستای دستیابی به رسالت و اهداف خود از اندیشمندان، نخبگان و کارشناسان بخش­های مختلف اقتصادی چه در داخل و چه در خارج از کشور، جهت تدوین گزارش­های تحلیلی و ارایه به مخاطبان بهره می­گیرد. همچنین بهره­ گیری از ابزارها و فناوری­های ارتباطی روز دنیا، جهت سهولت دسترسی کاربران به منابع اطلاعاتی و گزارش­های سایت در سرلوحه برنامه­ های مدیریت وب­سایت قرار دارد.

تیم «اقتصاد ایرانی» به عنوان یک مجموعه مستقل غیردولتی، که با همکاری تعدادی از کارشناسان، اقتصاددانان، تحلیلگران، مدیران و روزنامه­ گران اقتصادی تشکیل شده است، پیشرفت اقتصادی کشور را در گرو افزایش سطح دانش اقتصادی جامعه در سطح ملی، منطقه ای و بین ­المللی می داند.

سیدمحمدصادق خرازی

 

Copyright 2014, all right reserved | Developed by aca.ir